маршрутів на Quercia Ompiso, Abruzzo (Italy)

3 маршрутів

 • Quercia Ompiso

  20.81 кілометри - Легко - за Laprua

  біля Quercia Ompiso, Abruzzo (Italia)

  TrailRank: 8

 • Quercia Ompiso

  26.54 кілометри - Посередньо - за Laprua

  біля Quercia Ompiso, Abruzzo (Italia)

  TrailRank: 8

 • Pianella-Tavo

  14.14 кілометри - Легко - за shark76

  біля Quercia Ompiso, Abruzzo (Italia)

  TrailRank: 4