Час  одна година 37 хвилин

Координати 1694

Uploaded 28 серпня 2017

Recorded серпня 2017

-
-
1 291 m
803 m
0
6,0
12
23,95 km

Переглянуто 52 раз(и), завантажено 1 раз(и)

біля Poço Fundo, Minas Gerais (Brazil)

O início do percurso foi feito de moto e a parte final foi a pé.
руїни

Casa abandonada

Casa
Waypoint

Porteira

Озеро

Represa

Represa

Коментарі

    You can or this trail